Στείλτε μας αποτελέσματα-συνθέσεις-νέα για τις κατηγορίες Α2-Β εθνικής στη διεύθυνση stathis70@gmail.com

Πάμε γήπεδο με τρια παιχνίδια ζωντανά

Handball Premier (13η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική), Α2 Γυναικών και Β΄ Ανδρών με τρια παιχνίδια ζωντανά

Σάββατο 19 Δεκεμβρίου 2015
Handball Premier (13η αγωνιστική)
Δαϊς 14:00, ΑΣΕ Δούκα- ΠΑΟΚ (Τόλιος- Ανταλής, Τσάμος)
Βύρωνα 15:00 (ΕΡΤ2), ΑΕΚ- Διομήδης Άργους (Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μίγκας)
Πανελληνίου (15:00 websportstv.gr), Πανελλήνιος- Αρχέλαος (Τσάμος- Φωκίτης, Κυριακούλιας)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών- Φοίβος Συκεών (Βήτας- Σκλαβενίτης, Νικολίτσας)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- ΧΑΝΘ (Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Ζέρβας)

Νέας Ιωνίας 19:00, ΙΕΚ Ξυνή ΔΙΚΕΑΣ- Αερωπός Έδεσσας (Τσάκωνας- Κουτσός, Μπεμπέτσος)

Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική)
ΔΑΚ Άρτας 16:00, Πρωτέας Άρτας- Αρίων Πτολεμαϊδας (Βέργος- Λιακόπουλος)
Αμοιρίδης 18:00, Ασπίδα Ξάνθης- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Κραχτίδης 18:00, Χιλιώτης Δράμα- ΓΑΣ Κιλκίς (Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Βόλου 18:00, Αγριά Βόλου- Σεριφάτο Αιγίου (Νάσκος- Χαρίτσος)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης- Δίας Πολίχνης (Πατιός- Τσιάνας)
Ιωαννίνων 18:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Άρης Θ. (Λινάρδος- Στεφανίδης)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός- Νέα Ιωνία (Καραπάνος- Τόλιος)
Σαλαμίνας 18:00, Τελαμώνας- Έσπερος (Καρατζίνας- Περδικούρης)
Νίκαιας 18:30, Άρης Νίκαιας- Φθία Λαμίας (Ανταλής- Δημάκης)
Βριλησσίων (19:30 websportstv.gr), Βριλήσσια- ΓΑΣ Καματερού (Τσάμος- Φωκίτης)

Β΄ Ανδρών (2η αγωνιστική)
Κορωπίου 19:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Πήγασος Κυψέλης (Καρατράντος- Σκαπέρας)

Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 17:00, ΟΦΝΙ- Φιλώτας Φλώρινας (Τσάκωνας- Κουτσός, Μπεμπέτσος)
ΔΑΚ Άρτας 18:00, Φέτα Ήπειρος Αναγέννηση Άρτας- Αμύντας (Βέργος- Κάργατζης, Βλάχος)

Α2 Γυναικών (3η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 14:00, Κύκλωπες- Ακρίτες (Σιορίκης- Ηλιάδης)

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)
Κέρκυρας 14:00, Φαίακας- Αρίων (Μπουγιάκας- Χατζηπαναγιωτίδης)
Ιωαννίνων 16:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Φέρωνας (Στεφανίδης- Λινάρδος)

Κυριακή 20 Δεκεμβρίου 2015
Α1 Γυναικών (10η αγωνιστική)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- Μ. Αλέξανδρος (Βήτας- Σκλαβενίτης, Τσάμος)

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)
Πυλαίας 17:30, Νέα Ελβετία- ΑΕΠ Πανόραμα (Στεφανίδης- Βελάνη)
Καστοριάς 18:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Φίλιππος Βέροιας (Τέμης- Γιάννου)
Σταυρούπολης 20:30, Απόλλων- Ορφέας (Στεφανίδης- Γράψας)

Δράμας 18:30, ΟΛΑ Δράμας- Χιλιώτης Δράμα (Φωτακίδης- Κινατζίδης)

*Η Αναγέννηση Βύρωνα αποχώρησε εγγράφως από το παιχνίδι απέναντι στον Παναιτωλικό Αγρινίου

Δεν υπάρχουν σχόλια: