Translate

Στείλτε μας αποτελέσματα-συνθέσεις-νέα για τις κατηγορίες Α2-Β εθνικής στη διεύθυνση stathis70@gmail.com

Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου 2017

ΕΣΧΑ: Αποτελέσματα και κληρώσεις ηλικιακών

Σε παιχνίδια για τα Τοπικά Πρωταθλήματα ΕΣΧΑ στις κατηγορίες Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β΄, που έγιναν το Σαββατοκύριακο 4,5 Φεβρουαρίου 2017 σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

ΠΑΙΔΩΝ:
Θέσεις 1-8: ΕΣΝ Βριλησσίων-Πανελλήνιος ΓΣ: 24-24, ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Πανιώνιος KYMCO: 35-21, Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΙΕΚ ΞΥΝΗ ΔΙΚΕΑΣ: 28-27.
Θέσεις 9-15: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΔΑΣ Ζεφυρίου: 36-13, Δίας Μοσχάτου-ΑΕΚ: 25-48.

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

ΓΑΣ Καματερού-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού: 34-13, ΙΕΚ ΞΥΝΗ ΔΙΚΕΑΣ-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 19-22.

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’:
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΟΦ Ν. Ιωνίας 26-25, ΑΣΕ Δούκα-Πανελλήνιος ΓΣ: 30-18, Αναγέννηση Βύρωνα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου: 32-33, ΙΕΚ ΞΥΝΗ ΔΙΚΕΑΣ-ΕΣΝ Βριλησσίων: 18-17, Ολυμπιακός Κερατσινίου-Πανιώνιος ΓΣΣ: 10-0 (αα), ΑΣ Ηλιούπολης-Έσπερος Καλλιθέας: 22-15, Ηλυσιακός-Δίας Μοσχάτου: 32-18, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΑΣ Ηλιούπολης: 10-33, Τρίτωνες Παλ. Φαλήρου-ΓΝΟ Άρης Νικαίας: 12-35, Έσπερος Καλλιθέας-ΑΟ Πολιτείας: 24-38,

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’:
ΑΣΟΧ Φοίβος-Πανελλήνιος ΓΣ: 36-20.

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:
ΓΝΟ Άρης Νικαίας-Αθηναϊκός: 10-0 (αα).

ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Β’ ΦΑΣΗ
Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΣΧΑ η κλήρωση της Β’ Φάσης για τα Τοπικά Πρωταθλήματα Αττικής στις κατηγορίες Παγκορασίδων Α’, Παμπαίδων Β’, Παγκορασίδων Β΄.
Αναλυτικά η 1η αγωνιστική:

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’:
Θέσεις 1-6: ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΓΝΟ Άρης Νικαίας, ΓΑΣ Καματερού-ΑΠΕΣ Καπανδριτίου, ΑΣ Ηλιούπολη-Ολυμπιακός Κερατσινίου.

Θέσεις 7-11: ΙΕΚ ΞΥΝΗ ΔΙΚΕΑΣ-Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων, ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου-ΔΑΣ Ζεφυρίου. Ρεπό: ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού.
Έναρξη: 11-12/2/2017

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’:
Θέσεις 1-8: ΑΣΕ Δούκα-ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου, ΕΣΝ Βριλησσίων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας, ΓΑΣ Καματερού-ΙΕΚ ΞΥΝΗ ΔΙΚΕΑΣ, ΑΣ Ηλιούπολης-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας.

Θέσεις 9-16: ΟΦ Ν. Ιωνίας-ΑΣΟΧ Φοίβος, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-Τρίτωνες Π. Φαλήρου, ΔΑΣ Ζεφυρίου-Ολυμπιακός Κερατσινίου, ΑΟ Άνοιξης-Αναγέννηση Βύρωνα.

Θέσεις 17-22: Αστέρας Μελισσίων-Ηλυσιακός, Έσπερος Καλλιθέας-Αθηναϊκός, Δίας Μοσχάτου-Πανελλήνιος ΓΣ.
Έναρξη: 11-12/2/2017.

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’:
Θέσεις 1-6: ΟΦ Ν. Ιωνίας-Ολυμπιακός Κερατσινίου, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων-ΓΝΟ Άρης Νικαίας, ΕΣΝ Βριλήσσια-ΔΑΣ Ζεφυρίου.

Θέσεις 7-11: Αθηναϊκός-ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού, ΑΣ Ηλιούπολη-ΑΟ Άνοιξης, Ρεπό: ΓΣ Παπασιδέρης Κορωπίου.
Έναρξη: 17-18/2/2017.

Δεν υπάρχουν σχόλια: