Translate

Στείλτε μας αποτελέσματα-συνθέσεις-νέα για τις κατηγορίες Α2-Β εθνικής στη διεύθυνση stathis70@gmail.com

Τρίτη, 21 Μαρτίου 2017

Οι όμιλοι και το πρόγραμμα του Βριληττός 2017

Στην τελική ευθεία για το 5ο Διεθνές Τουρνουά Αναπτυξιακών Ηλικιών

Η οργανωτική επιτροπή του «ΒΡΙΛΗΤΤΟΣ» ανακοινώνει τους ομίλους και το πρόγραμμα για το 5ο Διεθνές Τουρνουά Αναπτυξιακών Ηλικιών, το οποίο θα διεξαχθεί το διάστημα 7-11 (Παρασκευή έως Μ. Τρίτη) Απριλίου 2017 στη «Μητρόπολη» του Ελληνικού Χάντμπολ, τη Βέροια.

Στο «ΒΡΙΛΗΤΤΟΣ 2017» θα πάρουν μέρος οι Εθνικές Ομάδες Παίδων (γεννημένοι 2000-2001)
Ελλάδας, Κροατίας, Βοσνίας- Ερζεγοβίνης, Ρουμανίας, Ισραήλ, Αυστρίας και στην κατηγορία Παμπαίδων Α’ (γεννημένοι 2002-2003) οι Φίλιππος Βέροιας, ΙΕΚ ΞΥΝΗ Ν.Ι., ΧΑΝΘ, ΠΑΟΚ, ΑΕΣΧ Πυλαίας και ΑΟ Προσοτσάνης, Παρί Σεν Ζερμέν (Γαλλία), Εθνική Ισραήλ, Κροάσια Ζάγκρεμπ (Κροατία), Βαρντάρ Σκοπίων (ΠΓΔΜ), Παρτίζαν Βελιγραδίου (Σερβία), Λοκομοτίβα Μπρσκό (Βοσνία).

ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ ΤΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

Α’ όμιλος
Φίλιππος Βέροιας
Εθνική Ισραήλ
Παρί Σεν Ζερμέν

Β’ όμιλος
ΙΕΚ ΞΥΝΗ Ν.Ι.
ΑΕΣΧ Πυλαίας
Βαρντάρ Σκόπια

Γ’ όμιλος
ΑΟ Προσοτσάνης
Παρτίζαν Βελιγραδίου
ΠΑΟΚ

Δ’ όμιλος
Κροάσια Ζάγκρεμπ
ΧΑΝΘ
Λοκομοτίβα Μπρτσκό

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (ΕΘΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ) 
Κροατία
Αυστρία
Ελλάδα
Ισραήλ
Ρουμανία
Βοσνία- Ερζεγοβίνη

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Παρασκευή 7 Απριλίου 2017
Άφιξη αποστολών (έως 16:00)
Παρέλαση Ομάδων
Τελετή Έναρξης
Τεχνική Σύσκεψη

Σάββατο 8 Απριλίου 2017
«Φιλίππειο»
08:30 Κροάσια- ΧΑΝΘ
09:30 ΙΕΚ ΞΥΝΗ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
10:30 Φίλιππος- Ισραήλ
11:30 Αυστρία- Ρουμανία
12:30 Ισραήλ- Βοσνία
16:20 ΑΕΣΧ Πυλαίας- Βαρντάρ
17:20 Παρί- Φίλιππος
18:20 Ελλάδα- Κροατία
19:40 Βοσνία- Αυστρία
Δείπνο στο Αιγές Μέλαθρον

«ΔΑΚ Βικέλας»
11:00 ΠΑΟΚ- ΑΟ Προσοτσάνη
16:00 Λοκομοτίβα- Κροάσια

Κυριακή 9 Απριλίου 2017

«Φιλίππειο»
08:00 Βαρντάρ- ΙΕΚ ΞΥΝΗ
09:00 Ισραήλ- Παρί
10:00 Κροατία- Ισραήλ
11:20 Ελλάδα- Ρουμανία
15:00 Β1-Δ2 (Προημιτελικός 1)
16:00 Β2-Δ1 (Προημιτελικός 2)
17:00 Α1-Γ2 (Προημιτελικός 3)
18:00 Γ1-Α2 (Προημιτελικός 4)
19:00 Βοσνία- Ελλάδα
20:20 Ισραήλ- Αυστρία

«ΔΑΚ Βικέλας»
10:00 ΑΟ Προσοτσάνης- Παρτιζάν
11:00 ΧΑΝΘ- Λοκομοτίβα
12:00 Παρτίζαν- ΠΑΟΚ
16:00 Α3-Β3
17:00 Γ3-Δ3

Μ. Δευτέρα 10 Απριλίου 2017

«Φιλίππειο»
09:00 Ηττημένοι Προημιτελικών 1-3 (θέση 5/8, Y1)
10:00 Ηττημένοι Προημιτελικών 2-4 (θέση 5/8, Υ2)
11:00 Βοσνία- Κροατία
12:20 Ισραήλ- Ρουμανία
16:00 1ος ημιτελικός (νικητές προημιτελικών 1-3)
17:00 2ος ημιτελικός (νικητές προημιτελικών 2-4)
18:00 Αυστρία- Ελλάδα
19:20 Κροατία- Ρουμανία

«ΔΑΚ Βικέλας»
10:00 Γ3-Α3
11:00 Β3-Δ3
16:00 Νικητές Y1-Y2 (θέσεις 5-6)
17:00 Ηττημένοι Y1-Y2 (θέσεις 7-8)
18:00 Δ3-Α3
19:00 Γ3-Β3

«ΜΕΡΙΜΝΑ»
10:00-12:00 Επίσκεψη στο Σπίτι της ΜΕΡΙΜΝΑΣ από αντιπροσωπεία των αποστολών

«Αιγες Μέλαθρον»
16:00-19:00 TheMIS Επιστημονική Ημερίδα με θέμα τις κακώσεις στην χειροσφαίριση  (Handball)

Μ. Τρίτη 11 Απριλίου 2017

«Φιλίππειο»

09:00-12:00 Εκδρομή στη Βεργίνα
13:00 Ρουμανία- Βοσνία
14:20 Μικρός Τελικός Παμπαίδων
15:20 Ελλάδα- Ισραήλ
16:40 Μέριμνα
17:20 Τελικός Παμπαίδων
18:20 Αγώνας Βετεράνων
19:00 Κροατία- Αυστρία

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ – ΑΠΟΝΟΜΕΣ



Δεν υπάρχουν σχόλια: